Mozilla spouští betaverzi komplexního vývojářského online centra

4. října 2005 v 19:23 | Petr Tomeš |  Internet
Mozilla Corp., vyvíjející populární webový prohlížeč Firefox, vítá webové vývojáře u veřejné betaverze Mozilla Developer Center (MDC) zpřístupněného na http://developer.mozilla.org. MDC poskytuje hodnotné a komplexní zdroje pro tvorbu webových stránek a webových aplikací pro všechny webové prohlížeče. Web rovněž obsahuje technické informace pro vývojáře, kteří plánují podporu pro nadcházející verzi Firefoxu 1.5, a také zdroje pro vývoj konkrétních rozšíření a pluginů pro Firefox.
MDC se snaží představit dokumentaci vysoké kvality a lepší použitelnost pomocí stejných otevřeného a ve spolupráci vytvářeného systému, které vytvořily úspěšné produkty Mozilly jako například vítězný webový prohlížeč Firefox. Obsah a zdroje MDC - od úvodních příkladů a vzdělávacích materiálů přes komplexní referenční dokumentaci otevřených webových standardů - jsou dodávány stovkami jednotlivých přispěvatelů z celého světa. MDC je dostupný v angličtině, francouzštině, španělštině, němčině, japonštině, dánštině, polštině a portugalštině.
MDC mimo jiné obsahuje:
Cvičení, články a reference - MDC sdružuje rostoucí knihovnu příkladů a technické dokumentace, které pokrývající témata jako jsou Asynchronní JavaScript a XML (AJAX), Cascading Style Sheets (CSS), JavaScript and Scalable Vector Graphics (SVG). MDC také obsahuje technologické centrum pro vývoj rozšíření a motivů vzhledu Firefoxu, přístupnost, lokalizaci, bezpečnost, standardy a další.
Blogy a kanály RSS - MDC hostuje aktuální a důležité blogy a kanály RSS. WebWatch je denní dávka nejdůležitějších záležitostí a trendů webového vývoje z celého webu a poukazuje na novátorské přístupy a techniky. DevNews zajišťuje aktuální informace pro vývojáře rozšíření Firefoxu a vývojářskou komunitu Mozilly o plánu vydávání nových verzí, změnách API a vylepšeních platformy produktů Mozilly.
"MDC je spouštěn v duchu otevřenosti, spolupráce a podpory otevřených standardů pro web," řekl Christopher Beard, vedoucí produktů Mozilla Corp. "Stěžejní cíl tohoto nového vývojářského zdroje je zajistit snadný přístup a shromaždiště pro vývojáře, které poskytnou potřebné nástroje a informace pro tvorbu skvělých webových stránek a novátorských webových aplikací."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 online+seven+card+stud online+seven+card+stud | E-mail | Web | 10. prosince 2006 v 15:44 | Reagovat

Royal Caribbean International And Celebrity Cruises- [URL]http://fotoman.porkyhost.com/royal-caribbean-international-and-celebrity-cruises.html [/URL]; <a href="http://troublens.100megsfree5.com/high/speed-blackjack-simulators.html">High Speed Blackjack Simulators</a> [URL=http://tackinvent.xoompages.com/american-airlines-reservations-spain.html ]American Airlines Security[/URL] <a href="http://sodgrandeur.sitesled.com/">Ordine</a> 8522f002b4 88e14eb59d779b31 17ac7c7a138bbead Accounting Career Finance- [URL]http://90daef.xoompages.com/ [/URL]; [URL=http://genianna.porkyhost.com/blackjack/poker-software-games.html ]Blackjack Poker Software Games[/URL] <a href="http://shewpiss.xoompages.com/aarowin/dvc.html">Gratuitous Home Based Business</a> Travel To India With Us Great Holidays- [URL]http://volftopen.mvhosted.com/travel-to-india-with-us-great-holidays.html [/URL]; <a href="http://niksmitt.php5.cz/live-play-poker-tournaments.html">Live Play Poker Tournaments</a> Inkjet Printers Reviews- [URL]http://c96168f6e.501megs.com/ [/URL]; [URL=http://wrangels.000freehosting.com/international/travel-beauty.html ]International Travel Beauty[/URL] Hotels In Blackpool Uk- [URL]http://genianna.porkyhost.com/hotels/in-blackpool-uk.html [/URL]; Ordine Avvocato Napoli- [URL]http://sodgrandeur.sitesled.com/ [/URL]; Home Based Business Directory - http://shewpiss.xoompages.com/dragline/grossing.html ;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama